Nagrody i wyróżnienia

 Rzeczpospolita: W internecie trwa zbiórka na #PosiłekDlaLekarza - Fundacja  Otwarty Dialog2022 r. - nagroda główna – Zielony Orzeł  w konkursie organizowanym przez „Rzeczpospolitą”. Kapituła nagrody doceniła działania firmy na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Ranking Odpowiedzialnych Firm oraz Startupów Pozytywnego Wpływu

2020 r. –  wyróżnienie w Rankingu Odpowiedzialnych Firm oraz Startupów Pozytywnego Wpływu za prowadzenie innowacyjnych, zakończonych wdrożeniami prac badawczych, które rozwiązują istotne wyzwania społeczne. Zdaniem jury konkursu BACTrem sp. z o.o. potrafi doprowadzić do wzrostu wartości organizacji, a jednocześnie podnieść jakość życia ludzi i środowiska; tworzy wartość poprzez innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju. Organizatorem Rankingu jest Akademia Leona Koźmińskiego.

Mikroprzedsiębiorca Roku 2018

2019 r. – wygrana w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku w kategorii START. Jury konkursu doceniło wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości po przez komercjalizację badań naukowych i wdrażanie ich wyników na globalnym rynku. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

 

Logo konkursu Startuj z Mazowsza2018 r. –zwycięstwo w konkursie Marszałka Woj. Mazowieckiego: „Startuj z Mazowsza”. Jury konkursu doceniło opracowane i produkowane biopreparaty do oczyszczania środowiska oraz stworzone w oparciu o nie usługi.

 

Przedsiębiorca roku UW2017 r.– zwycięstwo w konkursie Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Start-up. W uzasadnieniu werdyktu kapituła konkursu wskazała na rozwinięcie potencjału naukowego, zakończone wdrożeniami prace badawczo-rozwojowe, uzyskane patenty oraz wagę rozwiązywanych problemów środowiskowych.